Chillout Apartman Info

Český Krumlov

an imageNabízíme nově zařízený mezonetový apartmánový byt s překrásným výhledem na Český Krumlov. Ubytování se nachází nedaleko historického centra, cca 5min pěší chůzí a 400m od hlavního autobusového nádraží.

Apartmán je plně vybavený s vlastní kuchyní a vestavěnými spotřebiči jako je myčka, mikrovlnná a horkovzdušná trouba, dále je v kuchyni rodinná lednička, rychlovarná konvice a indukční deska, ložnice v patře disponuje manželskou postelí pro 2 osoby, obývací část je vybavena rozkládací pohovkou s možností přistýlky pro 2 osoby a LCD TV, koupelna se sprchou + WC a velkou terasou umístěnou na jihozápadní straně s markýzou a vlastním grilem. Parkování pro Vaše auto nebo moto je zajištěno v podzemních garážích a to ZDARMA. Ubytování disponuje vlastní bezplatnou internetovou sítí  „WI-FI free“.    

Lokalita ubytování je umístěna v atraktivní a klidné části Českého Krumlova s názvem Horní Brána v těsné blízkosti sousedícího s Hornobranským rybníkem a Křížové hory. Okolí rybníka je chápáno jako klidová zóna pro relaxaci obyvatel lokality a města. Rybník je v současné době využíván jako místní koupaliště s písečnou pláží a občanskou vybaveností. Z jižní strany bytový dům – apartmán sousedí s řadovou rodinnou zástavbou, která je pro tuto lokalitu charakteristická. V docházkové vzdálenosti je samotné historické centrum města, zámek (památka UNESCO), občanská vybavenost, autobusové nádraží, nemocnice, restaurace a kavárny ale také Synagoga nebo Křížová hora s poutním místem a překrásným výhledem na panorama Českého Krumlova, doporučujeme!   Kromě světoznámého historického centra nabízí přilehlé okolí Českého Krumlova volnočasové aktivity, jako jsou jízdy na koních, golfové hřiště, rafting na řece Vltavě, cykloturistiku a nebo pěší turistiku. Dále pak nedaleká vodní nádrž Lipno nabízí v letních měsících koupání s plážemi, yachting na vodní hladině a nebo rybaření. V zimních měsících jsou snadno dostupné z Českého Krumlova lyžařské areály Lipno nad Vltavou (25km), Sternstein (60km) a nebo Hochficht (60km).   

Chillout - Apartman Český Krumlov

Naše přednosti:

  • Výhled na Český Krumlov
  • Nově zařízený apartmánový byt až pro 4 osoby
  • Velká terasa s grilem
  • Parkování v garážích ZDARMA
  • WI-FI Free
  • Docházková vzdálenost do centra (cca 5min)

  .